Sekss ir lieliska nodarbe, un visi, kuriem tas ir bijis, to zina. Bet nereti tā var kļūt par nedaudz nomācošu pieredzi, ja viens no partneriem – vai pat abi – nespēj sasniegt orgasmu.
Kas to būtu domājis, ka viens no iemesliem šai problēmai varētu būt tāds, ka tu novelc visas drēbes, kaut patiesībā to nevajadzētu.
Groningenas universitātē Nīderlandē veiktā pētījumā atklājās, ka gan vīriešiem, gan sievietēm ir vieglāk sasniegt orgasmu seksa laikā tad, ja viņi atstāj kājās zeķes.
Tiek izskaidrots arī tas, kā šis fenomens iespējams.
Lasi vēl: Šī viena “seksa kustība” ĻOTI cels viņas seksuālo baudījumu, bet vairums vīriešu to aizmirst
Lai uzzinātu vairāk par šo pētījumu un tā pārsteidzošajiem rezultātiem, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Dabas zīmju vērotājs Vilis Bukšs: 14.martam ir īpaša nozīme, lai saprastu, kāda vasara mūs sagaidaby Laura Blūma
- Atklātas skumjas ziņas par filmiņu “Straume” no Ķīnas puses: pārsteidzoša nekaunība (foto)by Laura Blūma
- Viņa ļāva izsalkušam vīrietim bez maksas paēst savā mazajā restorānā. Tas, ko viņš atstāja uz galda, izmainīja viņas dzīvi…by Rinalds Bergmanis